SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
330 000 €
(3 793 € / м²)
Распродаја
3
2+
87 м²
Κανάρη, Δήμος Θερμαϊκού

спаваћа соба3
равно87 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale duplex of 87 sq.meters in the suburbs of Thessaloniki. The duplex is situated on 2nd floor and 3rd floor.
2nd floor consists of one bedroom,...

Гас
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Κανάρη, Δήμος Θερμαϊκού
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grekodom Development

Слични огласи

Слично у иностранству