SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 200 000 €
(6 000 € / м²)
Распродаја
3
1
200 м²
Αθήνών - Σουνίου, Δήμος Σαρωνικού

спаваћа соба3
равно200 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Kalyvia Thorikou, Lagonisi: FOR SALE luxury apartment 200 sq.m in Lagonisi, 50 meters from the sea with 200 sq.m terraces and unlimited sea and mounta...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледКупатилоДрвени подТротоарКамин

Друго
Старост понуде: 201дана
Ажурирано: 164дана

Локалитети

Αθήνών - Σουνίου, Δήμος Σαρωνικού
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos

Слични огласи

Слично у иностранству