SUPA24
79 000 €
(2 724 € / м²)
Распродаја
1
2+
29 м²
Νέων Μουδανιών - Σιθωνίας, Δήμος Πολυγύρου

спаваћа соба1
равно29 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale under construction apartment of 29 sq.meters in Sithonia, Chalkidiki. The apartment is situated on the ground floor. It consists of living ro...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратОтворени животни просторТуш кабинаПогледБојлер

Друго
Старост понуде: 241дана
Ажурирано: 240дана

Локалитети

Νέων Μουδανιών - Σιθωνίας, Δήμος Πολυγύρου
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grekodom Development

Grekodom Development

Слични огласи

Слично у иностранству