SUPA24
95 000 €
(2 714 € / м²)
Распродаја
1
2+
35 м²
Νέων Μουδανιών - Σιθωνίας, Δήμος Πολυγύρου

спаваћа соба1
равно35 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale apartment of 35 sq.meters in Sithonia, Chalkidiki. The apartment is situated on the ground floor. It consists of living room with kitchen, on...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратОтворени животни просторТуш кабинаПогледБојлер

Друго
Старост понуде: 238дана
Ажурирано: 237дана

Локалитети

Νέων Μουδανιών - Σιθωνίας, Δήμος Πολυγύρου
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grekodom Development

Grekodom Development

Слични огласи

Слично у иностранству