SUPA24
Остало
Остало
Остало
260 000 €
(5 909 € / м²)
Распродаја
3
2+
44 м²
Λακωνίας, Δήμος Περιστερίου

спаваћа соба3
равно44 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale under construction apartment of 44 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the ground floor. It consists of 2 bedrooms, living room...

намештен
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Λακωνίας, Δήμος Περιστερίου
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grekodom Development

Grekodom Development

Слични огласи

Слично у иностранству