SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
255 000 €
(3 228 € / м²)
Распродаја
2
1
79 м²
Αίαντος, Δήμος Παλαιού Φαλήρου

спаваћа соба2
равно79 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Στον 5ο όροφο καλοδιατηρημένης πολυκατοικίας στο Παλαιό Φάληρο, αυτό το ιδιαίτερα φωτεινό διαμέρισμα 79 τ.μ. ξεχωρίζει για τον μοναδικό συνδυασμό θέας...

Гас
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Αίαντος, Δήμος Παλαιού Φαλήρου
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

REMAX PROPERTIES INVESTMENT GLYFADA

Слични огласи

Слично у иностранству