SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
260 000 €
(5 200 € / м²)
Распродаја
2
2+
50 м²
Ποσειδώνος, Δήμος Παλαιού Φαλήρου

спаваћа соба2
равно50 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale apartment of 50 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the 7th floor. It consists of one bedroom, living room with kitchen, one sh...

Топлотна пумпа
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Ποσειδώνος, Δήμος Παλαιού Φαλήρου
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grekodom Development

Слични огласи

Слично у иностранству