SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
90 000 €
(2 727 € / м²)
Распродаја
2
2+
33 м²
Mytilinis, Δήμος Παγγαίου

спаваћа соба2
равно33 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale under construction apartment of 33 sq.meters in Kavala suburbs. The apartment is situated on the 1st floor. It consists of one bedroom, livin...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Mytilinis, Δήμος Παγγαίου
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grekodom Development

Слични огласи

Слично у иностранству