SUPA24
Остало
Остало
Остало
128 000 €
(2 133 € / м²)
Распродаја
3
2+
60 м²
Ρήγα Φεραίου, Δήμος Νεάπολης - Συκεών

спаваћа соба3
равно60 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale apartment of 60 sq.meters in Thessaloniki. The apartment is situated on the 2nd floor. It consists of 2 bedrooms, living room, one kitchen, o...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Ρήγα Φεραίου, Δήμος Νεάπολης - Συκεών
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grekodom Development

Grekodom Development

Слични огласи

Слично у иностранству