SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
440 000 €
(4 272 € / м²)
Распродаја
2
1
103 м²
Entrance 11, Δήμος Ναυπλιέων

спаваћа соба2
равно103 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Προς Πώληση, παραθαλάσσιο ακίνητο στην όμορφη Παραλία Ιρίων, στην Αργολίδα-Ναύπλιο σε προνομιακή θέση πάνω στο κύμα, μπροστά στη θάλασσα,μόλις 10 μέτρ...

Топлотна пумпа
Старост понуде: 407дана
Ажурирано: 71дана

Локалитети

Entrance 11, Δήμος Ναυπλιέων
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

REMAX PROPERTIES INVESTMENT SYNTAGMA

Слични огласи

Слично у иностранству