SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
49 000 €
(1 400 € / м²)
Распродаја
1
1
35 м²
Πολυτεχνείου, Δήμος Μεσσήνης

спаваћа соба1
равно35 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Πωλείται διαμέρισμα τρίτου(3ου) ορόφου 35 τ.μ., στην πόλη της Μεσσήνης, στο Κέντρο, στην καρδιά της πόλης, με υπέροχη θέα προς την πλατεία, το πάρκο κ...

Друго
Старост понуде: 56дана
Ажурирано: 44дана

Локалитети

Πολυτεχνείου, Δήμος Μεσσήνης
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

REMAX PROPERTIES INVESTMENT KALAMATA

Слични огласи

Слично у иностранству