SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
145 000 €
(1 272 € / м²)
Распродаја
2
1
114 м²
Αγίας Βαρβάρας, Δήμος Κορυδαλλού

спаваћа соба2
равно114 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Πωλείται ευρύχωρο ισόγειο διαμέρισμα 114 τ.μ. στην περιοχή του Κορυδαλλού, κατασκευής 1965. Το ακίνητο διαθέτει λειτουργική διαρρύθμιση και αποτελείτα...

Друго
Старост понуде: 106дана
Ажурирано: 76дана

Локалитети

Αγίας Βαρβάρας, Δήμος Κορυδαλλού
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

KW Athens Center

Слични огласи

Слично у иностранству