SUPA24
Остало
Остало
Остало
125 000 €
(3 788 € / м²)
Распродаја
2
2+
33 м²
Μακεδονίας, Δήμος Κασσάνδρας

спаваћа соба2
равно33 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale apartment of 33 sq.meters in Kassandra, Chalkidiki. The apartment is situated on the 2nd floor. It consists of one bedroom, living room with ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледСпратОтворени животни просторТуш кабинаНамештен

намештен
Старост понуде: 101дана
Ажурирано: 101дана

Локалитети

Μακεδονίας, Δήμος Κασσάνδρας
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grekodom Development

Grekodom Development

Слични огласи

Слично у иностранству