SUPA24
Остало
Остало
Остало
205 000 €
(1 971 € / м²)
Распродаја
2
1
104 м²
Καυκάσου, Δήμος Καλαμαριάς

спаваћа соба2
равно104 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartment for sale in Agios Panteleimon, Kalamaria of Thessaloniki - Suburbs for 205.000€ (Listing No 27-072). Another property brought to you by KA.Z...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Ненамештено
Старост понуде: 193дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Καυκάσου, Δήμος Καλαμαριάς
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

KAZAPROPERTIES

Kaza Properties

Слични огласи

Слично у иностранству