SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
860 000 €
(6 615 € / м²)
Распродаја
3
2+
130 м²
Ασκληπιού, Δήμος Γλυφάδας

спаваћа соба3
равно130 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Γλυφάδα (Γκολφ), διαμέρισμα 1ου ορόφου, επιφάνειας 130 τ.μ., σε προνομιακή τοποθεσία πλησίον του Γκολφ της Γλυφάδας, με ιδιαίτερα ευχάριστη αίσθηση φω...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Ασκληπιού, Δήμος Γλυφάδας
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

PMD Real Estate Network

Слични огласи

Слично у иностранству