SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
215 000 €
(2 622 € / м²)
Распродаја
3
2+
82 м²
Φωκίωνος Νέγρη, Δήμος Αθηναίων

спаваћа соба3
равно82 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale apartment of 82 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the 1st floor. It consists of 2 bedrooms, living room with kitchen, one sho...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Гас
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Φωκίωνος Νέγρη, Δήμος Αθηναίων
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grekodom Development

Слични огласи

Слично у иностранству