SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
100 000 €
(1 176 € / м²)
Распродаја
3
1
85 м²
Ιωνίας, Δήμος Αθηναίων

спаваћа соба3
равно85 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale apartment of 85 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the ground floor. It consists of 2 bedrooms, living room, one kitchen, one ...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Ιωνίας, Δήμος Αθηναίων
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grekodom Development

Слични огласи

Слично у иностранству