SUPA24
Остало
Остало
Остало
180 000 €
(2 022 € / м²)
Распродаја
3
1
89 м²
Πλατεία Αττικής, Δήμος Αθηναίων

спаваћа соба3
равно89 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale apartment of 89 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the 5th floor. It consists of 2 bedrooms, living room with kitchen, one bat...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Πλατεία Αττικής, Δήμος Αθηναίων
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grekodom Development

Grekodom Development

Слични огласи

Слично у иностранству