SUPA24
Остало
Остало
Остало
148 000 €
(3 895 € / м²)
Распродаја
2
2+
38 м²
Ιερισσού - Ουρανούπολης, Δήμος Αριστοτέλη

спаваћа соба2
равно38 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale apartment of 38 sq.meters in Athos, Chalkidiki. The apartment is situated on the 2nd floor. It consists of 2 bedrooms, one kitchen, one showe...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 272дана
Ажурирано: 271дана

Локалитети

Ιερισσού - Ουρανούπολης, Δήμος Αριστοτέλη
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grekodom Development

Grekodom Development

Слични огласи

Слично у иностранству