SUPA24
Дневна соба; природно светло, плочице, високи плафони
Дневна соба; природно светло
Дневна соба; модерни стил, природно светло, реновиран
70 000 €
(2 414 € / м²)
Распродаја
2
2+
29 м²
Κουτηφάρη, Δήμος Αμπελοκήπων - Μενεμένης

спаваћа соба2
равно29 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale apartment of 29 sq.meters in Thessaloniki. The apartment is situated on the ground floor. It consists of one bedroom, living room with kitche...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратОтворени животни просторТуш кабинаНамештен

намештен
Старост понуде: 82дана
Ажурирано: 82дана

Локалитети

Κουτηφάρη, Δήμος Αμπελοκήπων - Μενεμένης
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grekodom Development

Grekodom Development

Слични огласи

Слично у иностранству