SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
500 000 €
(5 102 € / м²)
Распродаја
4
2+
98 м²
Μυρτιδιωτίσσης, Δήμος Αλίμου

спаваћа соба4
равно98 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale apartment of 98 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the 2nd floor. It consists of 3 bedrooms, living room with kitchen, one sho...

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Μυρτιδιωτίσσης, Δήμος Αλίμου
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grekodom Development

Слични огласи

Слично у иностранству