SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
660 000 €
(5 455 € / м²)
Распродаја
4
2+
121 м²
Νηρηίδων, Δήμος Αγίου Νικολάου

спаваћа соба4
равно121 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale apartment of 121 sq.meters in Crete. The apartment has 2 levels. 2nd floor consists of 2 bedrooms, living room with kitchen, one shower WC.

Топлотна пумпа
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Νηρηίδων, Δήμος Αγίου Νικολάου
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grekodom Development

Слични огласи

Слично у иностранству