SUPA24
Остало
Остало
Остало
228 000 €
(4 560 € / м²)
Распродаја
2
2+
50 м²
Ακτή Ποσειδώνος, Δήμος Αγίου Νικολάου

спаваћа соба2
равно50 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale under construction apartment of 50 sq.meters in Crete. The apartment is situated on the ground floor. It consists of one bedroom, living room...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Ακτή Ποσειδώνος, Δήμος Αγίου Νικολάου
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grekodom Development

Grekodom Development

Слични огласи

Слично у иностранству