SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
328 983 €
(4 910 € / м²)
Распродаја
2
1
67 м²
Rosia Road

спаваћа соба2
равно67 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Chestertons is pleased to exclusively offer for sale this spacious 2 bedroom apartment in Bayview Terraces, Gibraltar. This well presented home featur...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rosia Road
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Chestertons Gibraltar

Слични огласи

Слично у иностранству