SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
545 749 €
(11 138 € / м²)
Распродаја
1
1
49 м²
Ocean Village Promenade

спаваћа соба1
равно49 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Chestertons is pleased to exclusively offer for sale this property in Ocean Spa Plaza, Gibraltar. The property is located on a high floor and features...

Друго
Старост понуде: 26дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Ocean Village Promenade
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Chestertons Gibraltar

Слични огласи

Слично у иностранству