SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
854 023 €
(9 283 € / м²)
Распродаја
3
2+
92 м²
Arengo's Palace Lane

спаваћа соба3
равно92 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Chestertons is pleased to exclusively offer for sale this beautifully presented apartment located in Arengos Gardens, Gibraltar. Offering modern livin...

Друго
Старост понуде: 54дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Arengo's Palace Lane
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Chestertons Gibraltar

Слични огласи

Слично у иностранству