SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
527 991 €
(6 857 € / м²)
Распродаја
3
2+
77 м²
Waterport Road

спаваћа соба3
равно77 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Chesterton’s is pleased to offer for sale this spacious 3 bedroom, 2 bathroom apartment in Watergardens, Gibraltar. The apartment is located on a high...

Друго
Старост понуде: 51дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Waterport Road
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Chestertons Gibraltar

Слични огласи

Слично у иностранству