SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
201 000 €
(1 500 € / м²)
Распродаја
3
2+
134 м²
Kombo North

спаваћа соба3
равно134 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover the epitome of modern living in this brand-new condominium located in the prestigious Brufut Heights, The Gambia. This exquisite home offers ...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Kombo North
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Maija International

Слични огласи

Слично у иностранству