SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
197 000 €
(4 581 € / м²)
Распродаја
2
1
43 м²
Rue de la Grange, Yerres

спаваћа соба2
равно43 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Julien Tolla vous propose: RARE SUR LE SECTEUR DU VAL D'YERRES! Ce bel appartement de deux pièces principales est situé au troisième et d...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 69дана
Ажурирано: 69дана

Локалитети

Rue de la Grange, Yerres
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству