SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
115 000 €
(3 382 € / м²)
Распродаја
2
1
34 м²
Allée du Loing, Viry-Châtillon

спаваћа соба2
равно34 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Laissez-vous séduire par cet appartement de 34 m², niché au troisième étage d'un immeuble bien entretenu à Viry-Châtillon. Ce deux-pièces, baigné de l...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Allée du Loing, Viry-Châtillon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству