SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
625 000 €
(10 246 € / м²)
Распродаја
3
1
61 м²
Rue Eugène Renaud, Vincennes

спаваћа соба3
равно61 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

L'Agence L'ADRESSE vous propose en EXCLUSIVITE ce superbe appartement de trois pièces de 61 m2 dans le quartier recherché du CENTRE-VILLE de Vincennes...

Гас
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rue Eugène Renaud, Vincennes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

l'Adresse - Immogef - l'Adresse - Immogef - Roublot

Слични огласи

Слично у иностранству