SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
99 000 €
(2 302 € / м²)
Распродаја
2
1
43 м²
Route de Bouqueval, Villiers-le-Bel

спаваћа соба2
равно43 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce chaleureux appartement de type T2, niché au 4ème étage d'un immeuble avec ascenseur, qui allie charme et fonctionnalité. Avec sa surface ...

Електрични
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Route de Bouqueval, Villiers-le-Bel
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству