SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
194 000 €
(3 180 € / м²)
Распродаја
3
1
61 м²
Allée du Commandant Moos, Villenave-d'Ornon

спаваћа соба3
равно61 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

À la découverte d'un havre de paix : cet appartement de 61 m², idéalement situé au rez-de-chaussée d'une résidence moderne de 2013 à Villenave-d'Ornon...

Гас
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Allée du Commandant Moos, Villenave-d'Ornon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству