SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
165 000 €
(4 125 € / м²)
Распродаја
2
1
40 м²
Allée du Commandant Moos, Villenave-d'Ornon

спаваћа соба2
равно40 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Babette BOITEAU vous propose: Exclusivité ! Charmant appartement de 2 pièces à Villenave-d'OrnonSitué dans un quartier calme, à proximité...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Allée du Commandant Moos, Villenave-d'Ornon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству