SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
119 000 €
(4 577 € / м²)
Распродаја
1
1
26 м²
Rue de la Mairie, Villejust

спаваћа соба1
равно26 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Situé au cœur de la résidence CAP WEST, dans le secteur dynamique de la zone de Courtabœuf, cet appartement de 21 m² en excellent état représente une ...

Гас
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue de la Mairie, Villejust
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству