Листа понуда
10
10
10
325 000 €
(8 553 € / м²)
Распродаја
1
1
38 м²
Basse Corniche, Villefranche-sur-Mer
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
1
равно
38 м²
купатила
Преведи на Енглески
VILLEFRANCHE-SUR-MER – APARTMENT – 39 SQM – OLD TOWN – OUTDOOR SPACE – 200 METRES FROM THE SEA – STRONG RENTAL POTENTIAL
Located in the heart of Vi...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Интернет
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Д - Мање економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Електрични
Прикажи све параметре
Старост понуде:
6дана
Ажурирано:
4дана
Пријави оглас
Локалитети
Basse Corniche, Villefranche-sur-Mer
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
Chabert Group - International Real Estate
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
Chabert Group - International Real Estate