SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
179 500 €
(2 301 € / м²)
Распродаја
3
1
78 м²
Rue du Chef-Lieu, Villargondran

спаваћа соба3
равно78 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Bien rare à vendre à VILLARGONDRAN, appartement en rez-de-chaussée situé dans une petite copropriété calme et conviviale. Ce bien offre une agréable p...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue du Chef-Lieu, Villargondran
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Ardesia Immobilier Saint-jean-de-maurienne

Слични огласи

Слично у иностранству