SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
96 000 €
(1 433 € / м²)
Распродаја
4
1
67 м²
Rue du Sport, Vichy

спаваћа соба4
равно67 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Depuis 2002, Votre Agence ESPACE IMMO, expert de l'immobilier en ACHAT, VENTE et LOCATION à Vichy et ses alentours, vous propose : Appartement d'env. ...

Гас
Старост понуде: 66дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Rue du Sport, Vichy
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Agence Espace Immo

Слични огласи

Слично у иностранству