SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
367 000 €
(2 719 € / м²)
Распродаја
5
1
135 м²
Rue du Sport, Vichy

спаваћа соба5
равно135 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Appartement à Vendre à VICHY; Au Coeur du Passage GIBOIN, trait d''union entre l''église Saint Louis et les parcs de Vichy, Dans Copropriété de Standi...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОтворени животни просторОдвојени тоалетПоглед

Друго
Старост понуде: 67дана
Ажурирано: 67дана

Локалитети

Rue du Sport, Vichy
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SELARL NOTAVI, notaires associés

Слични огласи

Слично у иностранству