SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
208 000 €
(2 568 € / м²)
Распродаја
3
1
81 м²
Route de la Ville Bachelier, Vertou

спаваћа соба3
равно81 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Sylvie Rio vous propose: APPARTEMENT 3 PIÈCES – 81 M2 – VERTOU – PROXIMITÉ COMMODITÉS Idéalement situé à Vertou, à proximité immédiate de...

Друго
Старост понуде: 22дана
Ажурирано: 16дана

Локалитети

Route de la Ville Bachelier, Vertou
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству