SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
605 000 €
(7 756 € / м²)
Распродаја
3
1
78 м²
Allée du Mail, Versailles

спаваћа соба3
равно78 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé à Versailles, dans le secteur recherché de l'avenue de Saint-Cloud, cet appartement de 3 pièces offre une belle surface de 78,61 m2 Carrez (84,5...

Електрични
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Allée du Mail, Versailles
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству