SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
299 500 €
(3 483 € / м²)
Распродаја
3
1
86 м²
Boulevard André Malraux, Verneuil-sur-Seine

спаваћа соба3
равно86 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Lucie Legaud-Surirey vous propose: Appartement 3 pièces · 86 m² · Verneuil-sur-Seine2ᵉ étage avec ascenseur · Deux balcons · Place de par...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторОдвојени тоалетБезбедностПриродно светлоСпрат

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Boulevard André Malraux, Verneuil-sur-Seine
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству