SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
220 000 €
(6 111 € / м²)
Распродаја
2
1
36 м²
Place du Grand Jardin, Vence

спаваћа соба2
равно36 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Vence : Quartier de l'ARA, Découvrez ce beau 2 pièces entièrement rénové, situé dans un environnement calme, lumineux et à proximité de toutes les com...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОтворени животни просторНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 17дана
Ажурирано: 11дана

Локалитети

Place du Grand Jardin, Vence
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Agence Sandrine Fusini Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству