SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
263 000 €
(3 416 € / м²)
Распродаја
4
1
77 м²
Avenue Gavroche, Vauréal

спаваћа соба4
равно77 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

APPARTEMENT F4 D'EXCEPTION DANS UNE RESIDENCE DE STANDING (2015) Vous rêvez d'un cadre de vie moderne et raffiné ? Ce superbe appartement F4, d'une ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторКупатилоОдвојени тоалетПриродно светло

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Avenue Gavroche, Vauréal
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

l'Adresse - Boillet Immobilier - l'Adresse Vauréal

Слични огласи

Слично у иностранству