SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
315 000 €
(3 938 € / м²)
Распродаја
4
1
80 м²
Rue Jérôme Crainquebille, Vaulx-en-Velin

спаваћа соба4
равно80 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez cette élégante maison moyenne de 80 m² au cœur du quartier prisé du Carré de Soie, offrant le compromis parfait entre appartement et maison ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОтворени животни просторПриродно светло

Гас
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Rue Jérôme Crainquebille, Vaulx-en-Velin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству