SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
485 000 €
(4 949 € / м²)
Распродаја
3
1
98 м²
Rue Lazare Hoche, Vannes

спаваћа соба3
равно98 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce magnifique appartement en duplex de 3 pièces, niché au dernier étage d'un immeuble historique de Vannes, datant de 1881 et magnifiquement...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Дрвене гредеПриродно светлоВисоки плафони

Електрични
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Rue Lazare Hoche, Vannes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству