SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
655 200 €
(5 747 € / м²)
Распродаја
4
1
114 м²
Rue Lazare Hoche, Vannes

спаваћа соба4
равно114 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Idéalement situé en plein cœur de Vannes, au sein du centre historique, cet appartement bénéficie d’un emplacement rare et particulièrement recherché....

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Електрични
Старост понуде: 29дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Rue Lazare Hoche, Vannes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Aim Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству