SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
154 900 €
(5 532 € / м²)
Распродаја
2
1
28 м²
Avenue du Casino, Valras-Plage

спаваћа соба2
равно28 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

1000%IMMOBILIER vous propose en EXCLUSIVITÉ : un appartement lumineux et traversant, au calme, de 28.46m2 + terrasse 7.48m2 + GARAGE de 16m2. Au 2ème ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОдвојени тоалетОтворени животни просторКухињски апаратиПриродно светло

Електрични
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Avenue du Casino, Valras-Plage
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

1000% Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству