SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
89 900 €
(3 596 € / м²)
Распродаја
1
1
25 м²
Avenue du Casino, Valras-Plage

спаваћа соба1
равно25 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

1000% IMMOBILIER vous propose en EXCLUSIVITÉ et en BAISSE DE PRIX : un appartement rénové au 1er étage de 32.43 m2 (25m2 + 7.43 m2 de terrasse sans vi...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Електрични
Старост понуде: 101дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Avenue du Casino, Valras-Plage
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

1000% Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству