Листа понуда
4
4
195 000 €
(4 756 € / м²)
Распродаја
2
1
41 м²
Avenue du Casino, Valras-Plage
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
41 м²
купатила
Преведи на Енглески
iad France - Corinne Rouyer (06 33 91 84 03) vous propose : Venez Découvrir cet appartement de 2 pièces dans une résidence idéalement située, dans ...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
155дана
Ажурирано:
55дана
Пријави оглас
Локалитети
Avenue du Casino, Valras-Plage
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.